V letošním roce se uskuteční ve Smetanových sadech u Alžbětiných lázní. Před budovou lázní bude postaveno pódium pro doprovodný program, stánky budou rozprostřeny kolem cest v parku. Dominantou tržiště se opět stane tradiční vánoční strom umístěný u hlavní pošty. Jeho slavnostní rozsvícení je naplánováno na neděli 3. prosince v 18.00 hodin.

Prodejní trhy s pestrým vánočním zbožím a občerstvením potrvají od 2. prosince až do 7. ledna, aby tak naplnily zájem prodejců, hoteliérů a turistů, kteří na přelomu roku město navštíví. Doprovodný program bude ve všedních dnech postaven na vystoupeních dětí z místních mateřských, základních a uměleckých škol, soboty budou patřit dětem a vánočním tradicím, v nedělním programu nebudou chybět hvězdy české kulturní scény.

Na 5. prosince je připravena tradiční mikulášská nadílka, 9. prosince se uskuteční Den tradic, 16. prosince dorazí Průvod světlonošů. Adventní doprovodný program vyvrcholí v sobotu 23. prosince.

V dějišti vánočních slavností nebude chybět ani betlém a dětské dílny. Podobně jako v minulých letech budou také vyhlášeny výtvarné soutěže pro děti.

Fotografie z vánočních trhů