Vánoční trhy v Karlových Varech se letos odehrají v kulisách lázeňského centra. Sváteční atmosférou bude protknuta celá trasa od hotelu Thermal na Divadelní náměstí. Středobodem dění bude Mlýnská kolonáda, kam budou situovány trhy. Vánoční strom a atrakce pro děti najdou návštěvníci u Thermalu. Celá lokalita bude nově vyzdobena a nasvícena, dopravu mimo jiné zajistí vánoční autovláček.
Žádáme všechny návštěvníky trhů o dodržování všech vládních nařízení, je zapotřebí respektovat přísná hygienická pravidla, rozestupy mezi návštěvníky, nošení roušek v místě konání trhu, zákaz konzumace a pití nápojů v místě konání trhů.
Provozní doba Vánočních stánků
Mlýnská kolonáda
28.11. – 27.12. 2020
Pondělí – Neděle
10:00 – 20:00
24.12. Štědrý den
pouze
10:00 – 14:00
hotel thermal
28.11. – 10.1. 2021
Středa – Neděle
10:00 – 20:00
Co můžete na trzích pořídit ?
Vybírejte z jedinečné nabídky tradičního vánočního zboží, ručně vyráběných produktů, sladkostí a dobrot od místních dodavatelů.
Tradiční zboží
K vidění bude opět řada prodejců, kteří budou prezentovat své ruční práce na řemeslných stáncích
vánoční dobroty a nápoje
Uspokojeni budou i ti, co rádi mlsají a mají rádi tradiční jídlo. Speciality na grilu, ryby, trdelník, sýry, palačinky, vafle, cukroví atd… Nedílnou součástí budou i nápoje všech vůní a receptur, svařené víno, punče a medovina.
Originální dárky
Vánoční trhy jsou ideální příležitostí pro nákup vánočních dárků bez front v obchodních centrech a pro podporu lokálních prodejců a výrobců