Rozsvícení vánočního stromu ve Varyádě
18364
post-template-default,single,single-post,postid-18364,single-format-standard,bridge-core-2.3.5,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,qode-theme-ver-22.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-546,elementor-page elementor-page-18364
 

Rozsvícení vánočního stromu ve Varyádě

Varyáda se do svátečního rozsvítí v sobotu 13. listopadu 2021 od 15:00 hodin.

Těšit se můžete na vánoční workshop – vyrábění vánočních ozdob od dětského centra Hopa Hopa a také hudební work-shop s harfistkou z Karlovarského symfonického orchestru. Děti si budou moci vyzkoušet hru na harfu a hádat melodie z pohádek. Takže nezapomeňte se svými ratolestmi přijít do food-courtu mezi 15:00 – 16:45 hod.

Odneste si vánoční fotografii z Varyády! V prostorách dětského koutku bude umístěn fotokoutek s vánoční tématikou od Balónkomatu.

Hlavní hvězdou večera bude vánoční strom před obchodním centrem. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu za zvuku fanfáry bude v 17:00 hodin.

Strom rozsvítíte společnou s primátorkou města Andreou Pfeffer Ferklovou a ředitelkou obchodního centra Petrou Ladányi.

Po rozsvícení stromku se můžete těšit na žesťový soubor Brass Kvintet, který je součástí Karlovarského symfonického orchestru. Od 17:00 do 18:00 zazní vánoční, popově a swingově skladby.

Po dobu rozsvěcení vánočního stromu bude členům Klubu Varyáda rozdáván ZDARMA „svařák.

Přijďte se i vy podívat na novou vánoční výzdobu do VARYÁDY.