Vánoční trhy

Vánoční trhy v Karlových Varech se letos odehrají v kulisách lázeňského centra.  Sváteční atmosférou bude protknuta celá trasa od hotelu Thermal na Divadelní náměstí. Středobodem dění bude Mlýnská kolonáda, kam budou situovány hlavní trhy, malé vánoční trhy najdete letos ve Dvořákových sadech.

 

Vánoční strom, kterým je v letošním roce 15m vysoký stříbrný smrk, najdete u hotelu Thermal. Celá lokalita bude nově vyzdobena a nasvícena, dopravu mimo jiné zajistí vánoční autovláček.

Provozní doba Vánočních stánků

Mlýnská kolonáda

28.11. – 27.12. 2020

Pondělí – Neděle

10:00 – 20:00

24.12. Štědrý den

pouze

10:00 – 14:00

hotel thermal

28.11. – 10.1. 2021

Středa – Neděle

10:00 – 20:00

Co můžete na trzích pořídit ?

Prostranství před Mlýnskou kolonádou zaplní stánky s pestrým vánočním a dárkovým sortimentem. Zajít můžete na svařené víno, punč, medovinu, horkou čokoládu, oblíbený trdelník, lokše, pagáče, langoše. V prodeji budou rovněž vánoční perníčky, grilované uzeniny, francouzské a slovenské klobásy a sýry, ale také nejen vánoční dekorace, šperky, výrobky z minerálů, dřevěné dekorace. V posledním předvánočním týdnu bude své výrobky na trzích prodávat i tkadlec. Také ve Dvořákových sadech najdou návštěvníci stánky s vánočními dobrotami  cukrovím, vánočkami, pečenými kaštany, chybět nebude svařené víno a další teplé nápoje. O víkendech bude v parku otevřený foto koutek.

Tradiční zboží

Tradiční zboží

K vidění bude opět řada prodejců, kteří budou prezentovat své ruční práce na řemeslných stáncích
vánoční dobroty a nápoje

vánoční dobroty a nápoje

Uspokojeni budou i ti, co rádi mlsají a mají rádi tradiční jídlo. Speciality na grilu, ryby, trdelník, sýry, palačinky, vafle, cukroví atd… Nedílnou součástí budou i nápoje všech vůní a receptur, svařené víno, punče a medovina.
Originální dárky

Originální dárky

Vánoční trhy jsou ideální příležitostí pro nákup vánočních dárků bez front v obchodních centrech a pro podporu lokálních prodejců a výrobců