Kouzelné Vánoce ve Varyádě
18962
post-template-default,single,single-post,postid-18962,single-format-standard,bridge-core-2.3.5,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,qode-theme-ver-22.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-546,elementor-page elementor-page-18962
 

Kouzelné Vánoce ve Varyádě

Rozsvícení vánočního stromu ve Varyádě zahájilo nejkrásnější čas roku

Neděle 13. listopadu se v obchodním centru Varyáda ponesl v duchu Vánoc. Návštěvníci byli zváni na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a výzdoby. Uslyšeli hudbu Karlovarského symfonického orchestru, ochutnali první svařák a v 17:00 hodin pro všechny Varyádu rozsvítila primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová. Zazpíval i speciální host Marian Vojtko, člen známé skupiny 4 Tenoři.

Od rozsvěcení vánočního stromu, až po poslední část vánoční výzdoby, Varyáda pro své návštěvníky postupně rozzáří více než 100 000 vánočních světel. „V letošním roce jsme vánoční výzdobu opět vylepšili a doufáme, že si ji návštěvníci náležitě užijí,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Doprovodný program byl opravdu bohatý. Kromě nabídky u vánočního stromu, která čítá například pletené výrobky, náramky z minerálů nebo teplý čaj, si každý návštěvník mohl uvnitř Varyády užít malování na obličej, nakoupit čokoládové pralinky nebo perníčky a ochutnat první svařák a punč. „Samozřejmě nechyběla ani vánoční tématická hra pro děti a dospělé a workshop, kdy si každý mohl udělat například svou vánočku,“ doplnil Malý.

Uvnitř centra se od 16:00 konala vánoční tvořivá Hra za vločkami. Každý se mohl zapojit, vyhrát zajímavé ceny a vytvořit si vlastní vánočku nebo linecké cukroví na workshopech, které byly součástí. Atmosféru dotvořil vánoční repertoár Karlovarského symfonického orchestru. Od 17:00 do 18:00 svým zpěvem před rozsvěceným stromem bavil návštěvníky zpěvák Marian Vojtko.

Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Varyáda Club opět odměníme formou kupónů, které budou moci využít na svařák nebo punč zdarma.

Prodej kaprů

Balení dárků zdarma

Vyfoťte se u Betlému

Prodej stromků

Kouzelné focení u vánoční výzdoby