HP 2021 – úvod

Vánoční trhy Karlovy Vary

66309 [Converted]_small

Vážení návštěvníci trhů, již 27.11. jsme měli zahájit připravované tradiční karlovarské vánoční trhy 2021 na Mlýnské kolonádě. Bohužel vzhledem k současné situaci a nařízení vlády jsou trhy 2021 oficiálně zrušeny.

Avšak nesmutněte, zachován zůstal vánoční vláček a vyzdobený autobus. Můžete si také zakoupit karlovarský vánoční los a návštěvníci města si mohou vychutnat sváteční atmosféru ve slavnostně nazdobeném městě. Od soboty 28. listopadu spuštěna také velká vánoční soutěž o nejoriginálnější vánoční ozdobu.

Každoročně pro vás připravujeme báječnou vánoční atmosféru v lázeňském centru Karlových Varů a letos se opět máte na co těšit. Nádherné vůně, stánky všeho druhu, skvělá zábava a vynikající jídlo s grogem. Advent ve Varech nebyl nikdy lepší.

Prožijte krásnou vánoční atmosféru.

66309 [Converted]_single

Letos opět jinak

Sváteční atmosférou bude protknuta celá trasa od hotelu Thermal na Divadelní náměstí. Vánoční strom a atrakce pro děti najdou návštěvníci před hotelem Thermal. Celá lokalita bude  vyzdobena a nasvícena, dopravu mimo jiné zajistí vánoční autovláček a vyzdobený autobus.

Rozsvícení vánočního stromu online

Rozsvěcení bude probíhat v neděli, 28. listopadu od 18:00 hodin a bude možné ho sledovat ze záznamu na facebooku Magistrátu města  a Vánočních trhů.

Vánoční autovláček

Vánoční vláček vyjede
v SO 27.11. od 14:00

Lázeňským centrem Karlových Varů vás sveze vánoční autovláček, který vypraví Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s

Nazdobený autobus

Vyjedena různých linkách
v NE 28.11. na lince 6

Karlovarský dopravní podnik do ulic vyšle bohatě nazdobený vůz, který připomene nadcházející adventní čas a dá lidem dýchnout vánoční atmosféry.

ic-stars_black

Vánoce v OC Varyáda​

od 13. listopadu

Varyáda se do svátečního rozsvítí v sobotu 13. listopadu 2021 od 15:00 hodin.

Vánoční soutěž

O nejkrásnější karlovarskou vánoční ozdobu

Zkuste letos vlastnoručně vyrobit ozdobu na vánoční stromek. Když se povede a zabodujete s ní v naší soutěži, odměníme vás. Vyhlásili jsme soutěž O nejkrásnější karlovarskou vánoční ozdobu. 

Nazdobené město

KARLOVY VARY

Svátečně nazdobené město od hotelu Thermal až na Divadelní náměstí